راهنما

طبگاه چیست؟

خیلی از ما ، برای خرید و فروش تجهیزات مطب خود مجبور به طی كردن مسافت های طولانی هستیم و یا حداقل باید به چندین فروشگاه و نمایندگی در اقصی نقاط كلان شهرها سر بزنیم تا كالای مورد نظر خود را پیدا كنیم . اما با طبگاه دیگر نیازی به این كارها نیست ، چرا كه طبگاه با دعوت نمودن از همه شركت ها و نمایندگی های فروش تجهیزات و مواد مصرفی ،تمام پروسه آگاهی ، مقایسه و خرید را در كمترین زمان ممكن فراهم كرده است ، همچنین طبگاه محلی جهت تبادل تجهیزات مطب بین همكاران هررشته می باشد . همه میتوانند دستگاه بدون استفاده مطب خود را به فروش برسانند ، سایر اگهی ها را ببینند و خرید كنند و یا حتی گوش بزنگ دستگاه مورد نظر خود را ثبت کنند.

حضور همه

در طبگاه همه حضور دارند، از پزشکان و پیراپزشکان با دستگاه‌های مطبشان گرفته تا نمایندگی ها و فروشندگان . طبگاه در واقع یک بازار اینترنتی خرید و فروش تجهیزات مطب است.

دسته بندی
عدم محدودیت

مشاوره خرید

شما می‌توانید از طبگاه به عنوان یک مشاور، راهنمایی بگیرید. طبگاه شما را به آگهی‌هایش محدود نمی‌کند. طبگاه ابتدا بدون توجه به آگهی‌هایش، دستگاه مناسب برای شما را به شما معرفی می‌کند. مشخصات آن را به شما نمایش می‌دهد. سپس شما از بین آگهی‌ها و فروشندگان، آگهی مناسب را انتخاب می‌کنید.

محیط تخصصی

محیط طبگاه مخصوص خرید و فروش تجهیزات مطب طراحی شده است. و این تمرکز موجب می‌شود تا انتخاب سریعتر و صحیح‌تری داشته باشید. در فونجو شما علاوه بر لیست آگهی‌ها شاهد مشخصات دستگاه مورد نظرتان نیز خواهد بود

تجهیزات مطب و پزشکی
دسته بندی

دسته بندی

طبگاه، دسته بندی‌های بسیار مناسبی دارد. از آنجا که طبگاه به صورت تخصصی بر روی تجهیزات مطب های پزشکان و پیراپزشکان کار می‌کند. شما در طبگاه دسته بندی‌های مرتبط‌تری را شاهد خواهید بود. برای مثال اگر دنبال دستگاه آکبند می‌گردید و یا اگر به دنبال دستگاهی دسته دو می‌گردید، طبگاه به خوبی شما را راهنمایی می‌کند.

زیبا و حرفه ای

طبگاه محیطی زیبا، شکیل و کاملا حرفه‌ای دارد. در طبگاه همه چیز به طور کاملا حرفه‌ای و بر اساس آخرین متدهای روز دنیا طراحی شده‌اند.

شیک و حرفه‌ای
جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته

اگر به دنبال تجهیزات رشته خود با برندخاصی و یا قادر به هزینه در رنج قیمت خاصی هستید. طبگاه به سادگی شما را راهنمایی خواهد کرد. شما با استفاده از فیلترهای موجود در بخش جستجوی پیشرفته طبگاه، می‌توانید به سادگی با توجه به معیارهای مد نظرتان، دستگاه مناسب خود را پیدا کنید. جالب است بدانید طبگاه در جستجو نام دستگاه هم بسیار هوشمند بوده و در صورتی که در وارد کردن نام دستگاه مورد نظر مقداری خطا داشته باشید، طبگاه سعی می‌کند آن را تشخیص دهد و دستگاه مناسب را به شما معرفی کند.

کاملا رایگان برای استفاده فردی

طبگاه برای استفاده فردی، کاملا رایگان است. و هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌کند. پس می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات ما استفاده کنید.

رایگان
رایگان

هشدار!

طبگاه هیچ دخالتی در فرایند خرید و فروش ندارد. و تنها کاری که طبگاه انجام می‌دهد، معرفی خریدار و فروشنده به یکدیگر است.
در ضمن طبگاه شناخت دقیقی از فروشندگان خود، اعم از پزشکان، پیراپزشکان، نمایندگی ها و فروشگاه‌ها ندارد. به همین جهت هیچ مسئولیتی را در اقبال ایشان متقبل نمی‌شود.