راهنمای خرید

انتخاب دستگاه

قصد خرید تجهیزات مطب خود را دارید؟ همان طور که می‌دانید در طبگاه ، ابتدا باید دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای این منظور چند روش وجود دارد:

در صورتی که می‌دانید قصد خرید چه نوع دستگاهی را دارید، خب کافیست بر روی دکمه جستجو کلیک کرده و در بخش جستجو، با وارد کردن نام دستگاه مورد نظر، به جستجو آن بپردازید. سپس بر روی دکمه «بخرید» دستگاه مد نظرتان کلیک کنید.

در صورتی که دستگاه خاصی را در نظر ندارید، بایستی به صفحه محصولات رشته خود رفته(در نوار بالای صفحات بر روی دکمه محصولات کلیک کرده و رشته خود را انتخاب کنید) و با استفاده از بخش جستجوی پیشرفته طبگاه، نسبت به جستجو بر اساس معیارهای مد نظرتان اقدام فرمائید. و پس از یافتن دستگاه مورد نظر، بر روی دکمه «بخرید» آن کلیک کنید. درضمن اگر دنبال دستگاه های چینی و متفرقه هستید می‌توانید به صفحه محصولات خارج از لیست ما مراجعه کنید(در نوار بالای صفحات بر روی دکمه محصولات کلیک کرده و سپس دکمه «خارج از لیست» را انتخاب کنید)

انتخاب مدل دستگاه

مرحله بعدی انتخاب آگهی مورد نظر است. همان طور که مشاهده می‌کنید، در صفحه خرید هر مدل دستگاه، اطلاعاتی اعم از، خلاصه‌ای از قیمت آگهی‌های موجود، مشخصات و قابلیت‌های دستگاه، نظرات کاربران و در آخر لیست آگهی‌ها وجود دارند. در بالای لیست آگهی‌ها بخش «غربال و مرتب سازی» وجود دارد، که در صورتی که آگهی‌های دستگاه مورد نظرتان زیاد است و جهت جستجوی در بین آگهی‌های آن نیاز به راهنمایی دارید. می‌توانید در بین آگهی‌ها با توجه به معیارهای مد نظرتان جستجو کنید. در آخر هم پس از یافتن آگهی مد نظر کافیست بر روی آن کلیک کنید.
در صورتی که دستگاه مورد نظرتان را یافتید ولی مدل و محصول مناسبی برای آن دستگاه پیدا نکردید، می‌توانید با درج «گوش به زنگ» منتظر آگهی مناسبتان باشید. و سپس با رفتن به بخش «گوش به زنگ» در حساب کاربریتان می‌توانید لیست آگهی های مدنظرتان را ببینید. در ضمن در صورت تمایل آگهی دهنده ممکن است، آگهی شخص مورد نظر برای ایمیل شما نیز ارسال شود.

تماس با آگهی دهنده

پس از اینکه آگهی مورد نظرتان را انتخاب کردید، در صفحه آگهی در بخش «اطلاعات تماس» می‌توانید شماره تماس شخص آگهی دهنده را پیدا کنید. توجه داشته باشید که اطلاعات تماس شخص در ابتدا مات است و جهت شفاف شدن، باید بر روی دکمه «نمایش اطلاعات تماس» کلیک کنید. حال کافیست با شخص مورد نظر تماس بگیرید و پس از مطمئن شدن از دستگاه، قرار ملاقاتی را تنظیم کنید تا خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید.

توجه: طبگاه هیچ دخالتی در فرایند خرید و فروش ندارد و تنها خریداران و فروشندگان را به یکدیگر معرفی می‌کند.
جستجوی پیشرفته

چگونه خریدی امن داشته باشیم؟

 • از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری آنها پیش از انجام معامله فراهم است.
 • هرگز پیش از دریافت دستگاه هزینه‌ای پرداخت نکنید.
 • اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد نیست. ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء استفاده قرار گرفته باشد.
 • در صورت امکان، پس از خرید رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.
 • هوشیارتر عمل کنید وقتی که قیمت و شرایط بیش از حد عالی به نظر می‌رسند.
 • هوشیارتر عمل کنید وقتی که فروشنده یا خریداری بی‌د لیل و به نحو مشکوکی اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.
 • سعی کنید در محلی امن مثل پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.
 • در خرید پستی، شما قبل از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این ریسک بسیار بالایی دارد و ما انجام آن را به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم.
 • بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.
 • جهت اطمینان از مسروقه نبودن کالا، اکیدا توصیه می‌کنیم جعبه اصلی را از فروشنده بخواهید. و بهتر است کد IMEI مندرج بر روی جعبه را با دستگاه مطابقت دهید.
 • در صورت مشاهده هر گونه تخلف و یا موارد مشکوک، لطفا موضوع را از طریق دکمه «تماس با ما»(موجود در پائین سمت راست صفحات) به ما گزارش دهید.
رایگان

هشدار!

طبگاه هیچ دخالتی در فرایند خرید و فروش ندارد. و تنها کاری که طبگاه انجام می‌دهد، معرفی خریدار و فروشنده به یکدیگر است.
در ضمن طبگاه هیچ شناختی از فروشندگان خود، اعم از افراد عادی، فروشگاه‌ها و مغازه‌داران ندارد. به همین جهت هیچ مسئولیتی را در اقبال ایشان متقبل نمی‌شود.